SANIT ALL AIR - Bezchlórová dezinfekce povrchů a ploch 5 l

Kód: P00049
787 Kč 650,41 Kč bez DPH
Na objednávku
Bezchlórová dezinfekce povrchů a ploch SANIT all – AIR je bezchlórový dezinfekční roztok speciálně upravený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezchlórová dezinfekce povrchů a ploch SANIT all – AIR je bezchlórový dezinfekční roztok speciálně upravený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst fogováním (mlžením). Touto aplikací se dosahuje vysoké kvality dezinfekce, při nízké spotřebě dezinfekčního roztoku.

Přípravek je registrován na Ministerstvu Zdravotnictví ČR a atestován dle normy  ČSN EN 14476

Bezchlórová dezinfekce povrchů a ploch

Je bezchlórový dezinfekční roztok speciálně upravený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst fogováním (mlžením). Touto aplikací se dosahuje vysoké kvality dezinfekce, při nízké spotřebě dezinfekčního roztoku. Tento způsob aplikace je vysoce efektivní protože zanechává polymerovou vrstvu a tak se zabraňuje šíření veškerých bakterií atd.Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, guma…).

 

Vlastnosti: Je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní – včetně TBC , virucidní a mykobaktericidní účinky.

 

Použití: Po aplikaci dezinfekčního roztoku fogováním (mlžením) nechte přípravek působit až do zaschnutí. Tímto vznikne na ošetřeném povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy (až 21 dnů). Viry a bakterie jsou v této vrstvě zachyceny a zneškodněny. 

 

Dávkování: Přípravek se dále neředí a aplikuje se přímo do nádrže fogovacího zařízení

Bezpečnostní list

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce dílen a automobilů
Hmotnost: 5000 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: