Přípravek pro čištění bodových prasklin VB-166-168

Kód: P00033
3 532,20 Kč 2 919,17 Kč bez DPH
Skladem
Speciální čistič vyvinutý pro čištění prasklin a bodových poškození autoskelPřípravek pro čištění zanesených bodových prasklin čelního skla od zazlínané špíny během provozu vozidla. Používá se spolu s čistící kapalinou. (Nutno doobjednat zvlášť)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální čistič vyvinutý pro čištění prasklin a bodových poškození autoskel

Přípravek pro čištění zanesených bodových prasklin čelního skla od zazlínané špíny během provozu vozidla. Používá se spolu s čistící kapalinou. (Nutno doobjednat zvlášť)

 

Návod k použití: Nasajte čistící kapalinu do přípravku na čištění VB-936. Kovový držák přípravku přitlačte gumovým těsněním na vstupní otvor poškození a lehce držte přitisknutý, tak aby okolo čistící kapalina nemohla vytékat, stříkačkou jemně zatlačte čistící kapalinu vstupním otvorem do poškození. U kruhových poškození nepoužívejte příliš vysoký tlak, aby nedošlo k zdeformování vnitřní bezpečnostní folie. Nyní můžete kovový aplikátor ze skla sejmout, nechte kapalinu vevnitř poškození cca 5 minut působit, poté opět umístěte kovový aplikátor na sklo a odsajte kapalinu i s uvolněnou špínou. Pokud není zašpinění kapaliny velké opakujte postup na tlačení a odsátí kapaliny několikrát za sebou tak aby se poškození vypralo. Sledujte zašpinění kapaliny pokud se je již silně zašpiněná, kapalinu vyměňte. Po dokončení čištění, zkontrolujte průhledem stav čištěného místa. Před aplikací lepidla vyčištěné bodové poškození vysušte pomocí plynového ohřívačem ze sady Glass Repair (IRODA-50).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: