MOTO: Nabízet našim zákazníkům nové progresivní výrobky a celá řešení jejich potřeb a požadavků zejména v oblasti profesionálního servisu, údržby a vybavení motorových vozidel.

N.E.T. Praha, s.r.o. - Nippon European Trading podniká na našem trhu již od roku 1993. Z původně tradingové firmy zabývající se výlučně dovozem zahraničních produktů v různých segmentech trhu, se později vyprofilovala na specializaci v oblasti automobilového průmyslu.

   

Jako výhradní i nevýhradní zástupci progresivních výrobců a dodavatelů servisních technologií a chemotechnických přípravků nabízíme a dodáváme servisům, dopravcům, prodejcům ale i motoristům nejen výrobky, ale i celá řešení jejich požadavků. 

   

Patří mezi ně například unikátní patentované technologie pro servisy a dopravce na opravy poškozených čelních skel, opravy plastových dílů, diagnostika a nářadí a v neposlední řadě i široký sortiment např. údržbové chemie , audio a videotechniky do vozidel pro motoristy ale i pro další prodej.

V oblasti vybavení servisů technologiemi spolupracujeme s renomovanými dodavateli a výrobci jako např.Teroson Loctite,Brigade Electronic, Lasa,Mityvac a mnoho dalších. U větších celků jsme schopni zajistit dodání, montáž , pravidelnou údržbu a případně předepsané revize dle norem. V oblasti drobného nářadí dodáváme běžný kompletní sortiment ale i úzce specializované nářadí a testovací pomůcky a přístroje pro opravce motorových vozidel


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná