Dvousloupový zvedák 4000 kg Profi

Kód: 1168
Značka: GolemTECH
65 738,09 Kč 54 329 Kč bez DPH
Na objednávku

Elektro hydraulický dvousloupový zvedák s nosností 4000 kg. Automatické elektronické ovládání bezpečnostních západek, zdvihu i spouštění tlačítky z 24 V elektro boxu. Nízký přejezdový práh mezi sloupy, velký rozsah zdvihu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvedák Golemtech 4000 je vybaven elektronicky ovládanými bezpečnostními západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně, jako je tomu u zvedáků nižších kategorií. Vše se ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka. Zvedák má nízký spojovací práh mezi sloupy a tichý chod. Vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Tyto sloupové hevery charakterizuje praxí potvrzený bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

Dvousloupový zvedák Golemtech má variabilně nastavitelná asymetrická ramena (výsuvná a stranové nastavitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení a automatickým odjištěním ve spuštěné poloze. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod.

 

Nosnost: 4000 kg

Min. výška zdvihu: 95 mm

Max. výška zdvihu: 1930/2030 mm

Průjezdná šířka: 2552 mm

Zadní ramena: 815 - 1390 mm

Přední ramena: 717 - 1070 mm

Výška sloupů: 2830 mm

Ovládání západek: Elektromagnetické

Ovládání spouštění: Elektromagnetické

Příkon: 400 V

Hmotnost: 650 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: