DVS 2020 Nástavba na PSS 2024

Kód: 7685
Novinka
107 018,45 Kč 88 445 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Sada Brigade BSIS-MOIS-010 Radar Predict Direct Vision DVS 2 je inovací v oblasti boční a čelní detekce, která je navržena tak, aby splňovala požadavky DVS 2 od TfL. Tato sada pro upgrade na Progressive Safe System zajistí, že vaše vozidlo splní minimální požadavky normy Direct Vision. Vhodné pro soupravy a solo vozidla s již namontovaným vybavením DVS 2020. Ideální pro zákazníky, kteří v současné době již splňují požadavky fáze 1 DVS (Safe Permit), ale potřebují přejít na systém PSS (Progressive Safe System). Pro vjezd do Velkého Londýna - nutné pro vjezd bez pokuty od října 2024. Pro levostranné řízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada doplňků BSIS-MOIS-010 na vozidla nad 12 tun. Nutné pro vjezd do Velkého Londýna od října 2024. 

Sada obsahuje: 

Boční systém senzorů Radar Predict AI RP-010 pro předcházení kolizím

 

 

Pokročilý duální radarový senzorový systém pro předcházení kolizím s detekčním úhlem 180° DVS FR-001DVS nebo;
Systém předního radarového snímače DVS s odsazením FR-30LDVS
  

Dále obsahuje:

Výstražnou samolepku DVS A3

 

STÁHNOUT Brigade DVS 2 brožuru

 

Brigade Direct Vision DVS 2024 Radar Predict Progressive Safe System Upgrade - 7685

Speciálně navrženo pro ochranu VRU = vulnerable road user, tzn. zranitelný účastník silničního provozu (cyklista / chodec...) před srážkami s nákladními vozidly. Pokročilý radarový systém využívá technologii umělé inteligence k detekci potenciální kolize na základě analýzy údajů, jako je rychlost a směr jízdy vozidla i VRU. Algoritmus Radar Predict rozlišuje mezi statickými a pohybujícími se objekty a upozorňuje řidiče na pravděpodobnost srážky s VRU.

Nákladní vozidla představují riziko pro chodce i cyklisty, přičemž srážky s velkým vozidlem mají mnohem větší pravděpodobnost úmrtí než srážky s osobním automobilem. K mnoha srážkám mezi cyklisty a nákladními vozidly dochází proto, že řidič má omezený přímý výhled (schopnost vidět, co se nachází mimo jeho kabinu, aniž by použil nepřímé prostředky, jako jsou zrcátka nebo kamery).

Tato jedinečná jednotka se dvěma radary je umístěna na boční straně vozidla a poskytuje kompletní pokrytí boku vozidla včetně přívěsu. Režim detekce přívěsu zjišťuje, zda je vozidlo vybaveno přívěsem, a zabraňuje kloubovému pohybu, který by mohl způsobit falešné výstrahy. Řidič je upozorněn, pokud do detekční zóny vjede cyklista, a v případě předpokládané kolize obdrží druhé varování.

Pokročilý systém předvídání srážky s dvěma radary MOIS s úhlem detekce 180° před vozidlem rovněž upozorňuje řidiče prostřednictvím vizuálních a zvukových signálů. Řidič je upozorněn, pokud cyklista vjede do detekční zóny, a obdrží druhé varování, pokud se předpokládá kolize.

Vlastnosti:

  • 180° boční detekce VRU, aktivní při rychlosti vozidla nižší než 20 mph, oblast detekce 4,5 m x až 37 m
  • 180° čelní detekce VRU, oblast detekce až 3,6 m x 2,5 m
  • Předpovídá kolizi s cyklistou bez hlášení statických objektů, což snižuje počet falešných výstrah pro řidiče
  • Rychlá a snadná instalace, žádné připojení CAN k vozidlu


Výhody:

  • Splňuje požadavky předpisu EHK OSN č. 151
  • Splňuje požadavky DVS PSS
  • Záruka 3 roky


Upozornění: Prohlášení, že snímače byly namontovány v souladu s technickými specifikacemi A jsou funkční, musí pocházet od schválené montážní firmy.

K ceně nutno připočítat práci = montáž. Cca 18.000,- Kč bez DPH.

Doplňkové parametry

Kategorie: DVS sady
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: