COUVACÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY BRIGADE ELECTRONICS

 

 

Firma Brigade dodává a vyvíjí profesionální kamerové a zvukové systémy pro všechny kategorie vozidel – osobní automobily a dodávky, nákladní automobily, kamiony a návěsy, autobusy i pro speciální vozidla jako je komunální technika, speciální stavební a i těžké důlní stroje. Dle specifických podmínek daných zařízení dodáváme různé kategorie kamerových, zvukových, ultrazvukových, radarových systémů vždy dle specifických požadavků na jejich pracovní použití a prostředí.

Více videoukázek naleznete zde

Na základě dlouholetých zkušeností s těmito instalacemi po celém světě a i v ČR jsme Vám schopni nabídnout optimální řešení sledování a kontroly pracovního prostoru pro dané typy vozidel a strojů. Jednotlivé instalace se vždy detailně upřesňují dle požadavků na obsluhu stroje, ať už se jedná o konkrétní umístění kamery nebo UV,ev. radarového senzoru jeho typ a provedení z hlediska např. tepelné mechanické , otřesové , případně rázové odolnosti.

Dodávaná bezpečnostní řešení jsou variabilní a dají se i dodatečně rozšiřovat dle požadavků zákazníka. Celá řešení dodáváme pochopitelně i "na klíč", včetně návrhu optimální varianty zdarma a s montáží na místě u zákazníka.

Montáže je možno provést i vlastními pracovníky - jednotlivé komponenty systému se propojují kabely s nezáměnnými voděodolnými konektory.

Všechny systémy mají předepsané homologace CE,EMC, a jsou schváleny pro nepřímé zobrazování v provozu automobilní techniky – atesty HALT.

Na veškerá dodávaná zařízení jsou poskytovány záruky dle typu 24-36 měsíců, na některé vybrané modely zvukových couvacích systémů je záruka bez omezení. V případě reklamací poskytujeme zákazníkovi, do doby vyřízení reklamace, náhradní kus, tak aby mohl zařízení bez přerušení používat.

V případě potřeby, zajistíme svými vyškolenými pracovníky s plnou podporou technického oddělení ve Velké Británii, kdy je možno řešit případné problémy on –line, nebo lze zajistit odbornou pomoc britského specialisty na místě. V případě zájmu nás kontaktujte

KOMPLETNÍ SORTIMENT BRIGADE